Objavujú sa stále ďalší bojovníci.

Autor: Pavel Pospíšil | 24.4.2020 o 8:00 | Karma článku: 10,26 | Prečítané:  3424x

      Mám na mysli ďalšieho „spravodlivého“ zo stajne predsedu SMERU, súdruha Tomáša. A viete, čo ma na ňom najviac mrzí? Po ostatnej diskusii s novým ministrom práce v televízii som zistil, že bol poslucháčom Prírodovedeckej fakulty. 

Aj keď neviem ktorej katedry, špekulujem, či náhodou nebol aj absolventom niektorej z geologických katedier. (Ako ja!). To by moja hanba bola ešte väčšia. (Pociťujem totiž ako absolvent UK zvláštne pocity voči študentom a neskôr absolventom Právnickej fakulty, s ktorými som bol v prvom ročníku na jednej izbe v internáte, neskôr na Tureckom vrchu, na cvičení ako študent vojenskej prípravy a dokonca na polročnej službe som sa s niektorými stretol v Stříbre).

      Zdá sa mi totiž, že po vzore svojho predsedu sa činí tento mladý muž a hlava - nehlava provokuje. Dúfa, že protivník sa neovládne a povie niečo, čo ho môže podraziť. Nuž je to podobná taktika, ako bola podpredsedu Kaliňáka, zahltiť scénu kopou slov, z ktorých sa človek len ťažko vyhrabe. Po 12. rokoch vlády (prevážne jednej strany), by mal byť aj mladý bojovník opatrný, aby to aj on neprepískol.  

      A aby neskončil tak, ako jeho bývalý šéf. U koho to vlastne s. Tomáš začínal ako hovorca?

 

Pavel Pospíšil, dôchodca a svedok čias

Apríl 2020.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

O čom vypovedala Jankovská v kauze Búrka a prečo? (video)

Adam Valček o výpovediach Moniky Jankovskej.

Djokovič odmieta vakcínu. Zariadime sa, uisťuje Vajda

Bude pomáhať pri výchove talentov.


Už ste čítali?