FICO a spol. a rozpočet a dôchodky (a Kiska)

Autor: Pavel Pospíšil | 20.2.2020 o 20:31 | Karma článku: 8,75 | Prečítané:  1600x

     Už som o tom písal na blogu. V súčasnej situácii si myslím, že moja pravda sa potvrdzuje.  Celá akcia Kiska ukazuje, že niekto sa ho potrebuje zbaviť a na to neváha použiť žiadne prostriedky. Ani „politickú vraždu“.

Veľmi sa mi podobá tento boj na obdobie po „víťaznom februári“ kedy sa KSČ/KSS potrebovala zbaviť demokratických síl aj za cenu podvodov, vykonštruovaných problémov a najmä bojom za očistu života od „buržoázie“ a triednych nepriateľov. Vtedy to bola KSČ/KSS a tých „ktorí sa k nej pridali“, dnes sa potrebuje ktosi zbaviť Kisku a spol, ale aj opozície a neváha s hľadaním nepriateľov aj za cenu podvodov.

       Podotýkam, že nebudem voličom Za ľudí, ale určite na základe poznatkov o veciach s pozemkami a histórie predpokladám, že moja „pravda“ je platná. (Z predošlého blogu viete, že som voličom KDH).

        Zariaďte sa podľa svojho, ale nedajte sa oblafnúť metódami „politického boja“ tých, ktorí sú nepriatelia demokracie.

         Keď som videl súdruha Fica, ako sa chváli 400 miliardovým rozpočtom SR, napadlo mi Grécko so svojím rozhadzovačným hospodárením po Olympijských hrách. Pojali ma obavy z toho, kam takáto politika súčasných tiež ekonómov a populistov môže zaviesť nás všetkých.

A možno aj dôchodcovia by sa mali zamyslieť, či veriť dobrodincom za „omrviny“ z nášho stola, na úkor budúcnosti našich detí a vnukov. (Môj súčasný dôchodok je 500 Eur po  viac ako 50 rokoch práce).

Rozmýšľajme!

 

Pavel Pospíšil, dôchodca a pamätník

Február 2020

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dobré ráno

Dobré ráno: Zavreté divadlá, koncerty, galérie. Ako prežijú umelci

Kultúra sa zastavila, umelci vymýšľajú náhradu.


Už ste čítali?