Aká by bola tá Harabínova VLASŤ?

Autor: Pavel Pospíšil | 3.10.2019 o 7:19 | Karma článku: 2,50 | Prečítané:  1024x

Súdruh Harabín oznámil vstup do starej strany, ktorú aj premenoval na VLASŤ!       Môžeme mu veriť? Ja za seba mu neverím!

Ešte u mňa dožívajú dojmy z konferencie KSČ/ĽP (Ľudské práva, predošlý blog). Nemôžem zabudnúť na to, ako aj po sľuboch „neba na zemi“ v socializme, dokonca Gottwald bol po zvolení za prezidenta na slávnostnom „Veni sancte“ v katedrále v Prahe a ako sa potom choval a celá suita s ním. Aj on totiž so všetkými svojimi kumpánmi oháňal  svojim vlastenectvom. Len zabudol hovoriť čo tým myslí, hoci jeho činy hovorili jasne. Ostali za ním stovky mŕtvych, tisícky väznených, rozvrátené rodiny, „bývalých ľudí“ a podobné dary od KSČ.

    A čo robil pán (súdruh H.) v období svojho sudcovania za komunizmu. Poznáte nejaký jeho čin, ktorým by sa ohradil proti metódam socialistického súdnictva? A vôbec proti marxizmu! Ak o nich viete, povedzte ich. Ja viem, že po Novembri tichúčko vplával znovu do „obrodeného súdnictva“, ktoré pomohol dobudovať na dnešnú úroveň.

     Nastúpil ako „šéf“ do strany bývalého mečiarovského  ministra pôdohospodárstva. To budú ďalej spolu propagovať Mečiarovské metódy vo vzťahu k pôde aj drobných roľníkov? (po novembri?). Alebo zásadám právneho štátu podľa Mečiara“?

      Nuž ja týmto „medovým motúzom“ neverím, ale je tu veľké nebezpečenstvo, že mu časť národa uverí (ako klamstvám Mečiara).

       Osobne si myslím, že je to bezočivosť uchádzať sa o riadenie VLASTI po tom všetkom!

 

       Ostáva len dúfať, že národ porozmýšľa pred hodením lístkov do urny. Pokúsme sa váhajúcim alebo fanúšikom vysvetliť o čo tu ide! O aké klamstvá a prezliekanie kabátov.

 

Pavel Pospíšil, dôchodca a svedok čias.

Október 2019.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?