Naše dejiny (a ich falšovanie)?

Autor: Pavel Pospíšil | 31.3.2019 o 18:00 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  568x

Pokračujem v čítaní. Tento raz: R. Dobiáš – Triedni nepriatelia IV. Otrasné čítanie, ale prepotrebné, ak nechceme klamať sami seba (najmä o našich dejinách). Sú tu údaje o „spravodlivosti“ za totality, o vykonštruovaných procesoch,

o bitkách „podozrivých“ od „vyšetrovateľov“ (ŠTB), o účelových rozsudkoch, na základe obvinenia (prokurátormi), ale vyslovených realizátormi súdnych procesov (sudcami), ktorí ochraňovali „našu“ ekonomiku pred triednymi nepriateľmi (súkromní roľníci, živnostníkmi, malí a strední podnikatelia), ale samozrejme aj pred našimi a zahraničnými kapitalistami, Vatikánom, a.t.ď.

       Je počudovania hodné, ak niektorí z týchto vykonávateľov (socialistickej) spravodlivosti neváhajú obraňovať sa, že také boli zákony – neváhajú zaprieť skutočnosť, že často odsudzovali nevinných ľudí, ktorí boli často nevinní aj podľa vtedajších zákonov (ústava a niektoré zákony), len ich nebolo treba účelovo „vysvetľovať“, respektíve neskôr „opravo-vať“ a najmä vynucovať priznania.

       Ozaj, kto tieto zákony  tvoril, opravoval. No hádam je to jasné. Nad všetkým mala dohľad Strana, budovateľka našej šťastlivej budúcnosti, najprv v socializme a potom v komunizme. Aj za tvorbu zákonov, v spolupráci „legislatívcami“, ktorí boli ochotní prijať jej pravidlá tvorby. Je zodpovedná, nielen za „úspechy“, ale aj za nešťastie celých rodín,  „triednych nepriateľov“, ako sú roľníci, za utrpenie odsúdených ľudí v táboroch nútenej práce, PTP (mladých vojakov synov triednych nepriateľov, „kulakov“ ale aj ich detí, ktoré sa nemohli dostať na školy, za matky a manželky odsúdencov, ktoré vysťahovali z ich domov (ktoré často nechali schátrať) do vzdialených dedín a nezriedka stratili zdravie a často aj životy, zdedený majetok, ktorý im odmietli vrátiť často aj po „rehabilitácii“.

       A toto všetko naša „verchuška“ robila ako člen OSN, ktorá v roku 1948 vydala chartu ľudských práv, v ktorej sa dočítame, že prakticky všetko „podnikanie“ našej verchušky bolo v rozpore s týmito pravidlami.

        Asi platilo falošné tvrdenie, že všetko, čo je v záujme „pracujúcich“ a robotníckej triedy a vedúcej úlohy spoločnosti, je správne a nemôže byť ani proti ustanoveniam CHARTY a jej pravidlám. A takto nás a samých seba klamali 40 rokov.

       A zástancovia a členovia strany sa nehanbia ešte aj po 70 rokoch klamať, ospravedlňovať činnosť všetkých týchto klamárov, ako aj seba a pokúšajú sa získať aj najvyššie štátne funkcie a zrejme aj pokračovať vo svojej falošnej politike na viacerých miestach nášho štátu.

       Nuž zobuďme sa, a konajme v záujme seba, svojich detí a vnúčat. Teraz nemusíme klamať sami seba.

 

Pavel Pospíšil,

dôchodca, pamätník čias

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

O čom vypovedala Jankovská v kauze Búrka a prečo? (video)

Adam Valček o výpovediach Moniky Jankovskej.

Djokovič odmieta vakcínu. Zariadime sa, uisťuje Vajda

Bude pomáhať pri výchove talentov.


Už ste čítali?