Prezident a ústavní sudcovia.

Autor: Pavel Pospíšil | 19.12.2017 o 10:00 | Karma článku: 3,47 | Prečítané:  488x

V médiách prebieha „boj“ s často zvláštnym podtónom, akože prezident prehral, lebo musí vymenovať ústavných sudcov podľa návrhu NR SR – (vtedy) SMERU.

       Podľa mňa, ak sudcov prezident vymenuje prehrali sme my všetci, občania SR, lebo s najväčšou pravdepodobnosťou sa predĺži pôsobenie „vďačných“ sudcov svojmu bývalému chlebodarcovi (dobrodincovi) – politickej strane, ktorá ich nominovala- a budú pokračovať vo vynášaní čudných rozhodnutí (nálezov), ktoré budú účelové a s najväčšou pravdepodobnosťou nebudú úplne v súlade s Ústavou SR. A v konečnom dôsledku prehrá aj SMER, ktorý takúto situáciu zapríčinil zvolením kandidátov, ktorí možno „nemali na to“, aby sa stali sudcami Ústavného súdu. A môže sa stať aj tejto politickej strane, že bude vynesený rozsudok, ktorý nebude po chuti tejto strane.

       Kto neverí, nech si prečíta v denníku „N“ z 12.12.2017 článok advokáta P. Kubinu s jeho osobným názorom o veci, ako aj iné názory na vec v tlači. A najnovšie informácie sú také, že prezident sudcov vymenoval. Teda platí, čo som povedal v predu.

 

Pavel Pospíšil, dôchodca

December 2017

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Penta potichu pustila do polikliník investora, je ním majiteľ Swanu

Najväčšia súkromná sieť polikliník má nového akcionára, menšinový podiel kúpil fond Avant.

EKONOMIKA

Ako sa dá objednať vládny vrtuľník na súkromnú svadbu

Na svadbe vysokého funkcionára bol policajný vrtuľník. Ministerstvo ukázalo výpis, že zaň bolo zaplatené. Faktúra chýba.


Už ste čítali?