Bol som na pochode proti korupcii.

Autor: Pavel Pospíšil | 25.4.2017 o 23:24 | Karma článku: 6,64 | Prečítané:  911x

Naši mladí ma prekvapili. Nielen počtom, ale aj náladou ktorú vytvorili a názormi aktérov. Názor poslucháča (doktoranda?) právnickej fakulty, ktorý nám oznámil, že sa hanbí za absolventov Právnickej fakulty.

Svojim postojom ku právnym aspektom súčasného života a aj korupcii sú pre účastníkov pochodu neúnosnými, bez toho, ku ktorému politickému smeru patria.

      Neviem síce, či si tento názor osvoja aj viacerí „dospelí“ aktéri našej súčasnosti, ale ja som patričnému študentovi a tým aj organizátorom a účastníkom vďačný a tlieskal som im a tlieskam. Aj preto, lebo ako absolvent Univerzity sa hanbím za tých, ktorí pošliapavajú akademickú česť našej „alma mater“ a tým vyvolávajú nepriaznivú odozvu aj ku UK ako celku. V čase, keď sa dekan Práv. fakulty vzdal pre jeho názory docenta Cupera, je to ďalší krok k tomu, aby sme sa nevzdali všetkých právnikov a prijali skutočnosť, že aj medzi nimi existujú ľudia s chrbtovou kosťou, ktorým záleží na povesti Fakulty a aj Univerzity a sú ochotní sa za očistu vo svojich kruhoch zasadiť.

      Po zrušení amnestií je to všetko ďalší krok k „normalizácii“ nášho právneho stavu.

Ďakujem všetkým.

 

Pavel Pospíšil, dôchodca

Bratislava, apríl 2017

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Diskriminácia, sťažujú sa veriaci na nový poplatok za sobáš

Za cirkevný sobáš sa doteraz matričný poplatok neplatil, kresťanským aktivistom sa jeho zavedenie nepáči. Ministerstvo vnútra im sľubuje stretnutie.

DOMOV

Dobré ráno: Kto je Harabin a kto ho chce za prezidenta

Konšpirácie už nestačia, Harabina chcú za prezidenta

KOMENTÁRE

Profesionálni kresťania objavili novú diskrimináciu

Úrady si účtujú poplatok za akýsi administratívny úkon.


Už ste čítali?