Prezidentovi poradcovia

Autor: Pavel Pospíšil | 25.3.2017 o 13:14 | Karma článku: 8,08 | Prečítané:  1079x

     V dnešnej dobe sa stávajú útoky proti prezidentovi a najmä členom jeho poradného zboru obľúbenou hrou niektorých predstaviteľov štátu, ale aj niektorých poslancov.

Čo si mám pomyslieť o premiérovi, ktorý vo verejnom vystúpení (podľa správ z médií) napadol priamo profesora Mazáka (inak Právnická fakulta UPJŠ v Košiciach), ktorý podľa výstupov z jeho dlhej činnosti (aj za hranicami Slovenska), aj ako pracovníka vlády, aj ako predsedu ÚS vykonal toho toľko, že ako občan priamo zainteresovaný do činnosti právnikov, sudcov, prokurátorov, sudcov a celej justície, sa hlboko skláňam pred jeho postojom k ústave a jeho postojom na obranu ústavnosti v tejto Republike. Možno by si mal pán premiér vstúpiť do seba a porovnať výsledky svojej činnosti ako významného právnika a porovnať ich s výsledkami iných aj napádaných právnikov.

       Pán predseda NR SR si tiež neodpustí kopnúť, keď je na to príležitosť, do poradcov prezidenta, v ktorom sa to „hemží“ profesormi (nekvalifikovanými?).

       Nuž myslím si, že každý by sa mal najprv pozrieť do svojho hniezdočka, či je v ňom všetko v poriadku a potom sa, snažiť „naprávať“ okolie svojich „súperov“.

         Podobne obaja majú zrejme veľkú „starostlivosť“ o obsadenie Ústavného súdu „svojimi ľuďmi“. Je to dobré pre občanov tejto republiky? Myslím, že nielen ja, ale aj ďalší občania, s ktorými sa stretávam, sa nestačia čudovať nad energiou, akou bojujú za dosadenie (svojich) odborníkov.

          Ozaj sú to skutočne odborníci?

 

 Pavel Pospíšil, dôchodca (pozorovateľ)

Bratislava, marec 2017          

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Diskriminácia, sťažujú sa veriaci na nový poplatok za sobáš

Za cirkevný sobáš sa doteraz matričný poplatok neplatil, kresťanským aktivistom sa jeho zavedenie nepáči. Ministerstvo vnútra im sľubuje stretnutie.

DOMOV

Dobré ráno: Kto je Harabin a kto ho chce za prezidenta

Konšpirácie už nestačia, Harabina chcú za prezidenta

KOMENTÁRE

Profesionálni kresťania objavili novú diskrimináciu

Úrady si účtujú poplatok za akýsi administratívny úkon.


Už ste čítali?