Vážený pán Karol Máj

Autor: Pavel Pospíšil | 10.10.2016 o 9:00 | Karma článku: 4,70 | Prečítané:  424x

Beriem Vašu reakciu na môj predošlý blog ako diskusiu. Dovoľte mi pokračovať v diskusii ďalej. Nuž vzali ste to od podlahy, ďakujem Vám.

Keď si ešte raz prečítate môj blog celý, nájdete tam skoro všetko, o čom hovoríte, len bez tých krýs...

          Pre tento spôsob vyjadrovania som si veľmi Vážil nášho zosnulého prvého prezidenta Michala Kováča.

       Áno, nechápali sme ho mnohí, keď bojoval za svoju rodinu (odvlečenie syna do Rakúska) a zákerné konanie celej Mečiarovej (prepáčte za výraz) smečky, ktorá sa neostýchala k takýmto činom, klamala na otvorenej scéne a robila to nielen v prípade jeho rodiny.

        Smutno mi je z toho, že sa necháme klamať aj súčasným „vládcom“, tlieskame im pri klamaní celého národa a najmä, volíme ich.

       Ak by sme všetci alebo aspoň (aj) Ficova verchuška čítala noviny a počúvala aspoň niekedy rôzne televízie, nemohli by sme takto robiť a klamať (aj pred kamerami) a schovávať sa za (najčastejšie)   nerobíme (nerobia) nič proti zákonom.

       Nuž páni, toto Vaše chovanie sa len ukladá a vaša spolupráca s nezákonnosťami Vás priamo robí zodpovednými za nezákonné činy (najmä ekonomického charakteru).

        Zabudli ste, že (ako hovorili) naši rodičia, Božie mlyny melú pomaly, ale isto. (A klamanie Vás viny nezbavuje). Platí to aj pre právnikov všetkého druhu, prokurátorov, sudcov a najmä našich milých politikov, aj minulých. Platí to aj pre pána Mečiara a jeho spolupracovníkov.

        Nech je Vám mementom život a utrpenie nášho prvého prezidenta Michala Kováča. Odpočinutie večné daj mu Pane.

       Ešte raz, voľby sa blížia neúprosne, zobuďme sa a chovajme sa tak, aby sme sa nestali „spolupracovníkmi“ pri správe našej zeme,  na rozkrádaní a zmätkoch pri smerovaní našej malej zeme. Tak to robili najmä komunisti, ale raz dôjde aj na nich, (a aj na tých, ktorí „nevedome“spolupracovali).

 

Pavel Pospíšil, dôchodca

Október 2016

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Buďte skromní! Káže občanom tadžický prezident

Perzské svadby sú výrazom materiálnej podstaty starých tradícií

BRATISLAVA

Nivy zatvoria. Pozrite si, kde vystúpite v Bratislave z autobusu

Novú stanicu chcú postaviť do troch rokov.


Už ste čítali?