Právny systém (ešte raz)

Autor: Pavel Pospíšil | 9.10.2016 o 18:00 | Karma článku: 2,26 | Prečítané:  585x

Už veľa razy som písal o bývalej a súčasnej pozemkovej reforme a okolnostiach okolo nej. Nuž som si povedal, že skúsim ešte raz. 

Možno „pokračovatelia“ hádam najväšej lúpeže v dejinách našej vlasti -  veľko - pokračovatelia kradnutia (jánošíkovského) sa spamätajú a aspon sa pokúsia odísť so cťou, aj keď neviem či nie je neskoro. Svojimi činmi sú vlastne pokračovateľmi starej ochrankyne „ľudu“ všemocnej strany. Pravdepodobne čakajú, že niekto sa odváži a povie, že nielen ŠTB, ale aj samotní organizátori tejto zločineckej organizácie – KSČ a (KSS), patria za svoje zločiny na smetisko dejín a treba ich prehlásiť za škodcov národa a zrušiť.

     Za zločincov však pokladám aj tých, ktorí sa k tejto zločineckej ideológii pridali a v ich mene konali zločiny proti ľudstvu a mravom. A Bohužiaľ, pridávajú sa aj ďalší, ktorí sa nechali opantať demagógiou a pokrytectvom a najmä túžbou po mamone. Klamú a „obyčajní ľudia“ ich volia a volia. (Jednu partiu sme už vyšachovali, tak skúsme znovu. Ale to musíme chcieť viacerí).

     Predtým si ale vypočujte, čo hovoria na „vládnutie“ M. Kováča jeho súčastníci a pokračovatelia.

       Pokračovať budem skoro obratom.

 

Pavel Pospíšil, dôchodca (pamätník)

Bratislava, 10.2016

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?