Fico a svetlé zajtrajšky

Autor: Pavel Pospíšil | 6.2.2016 o 15:00 | Karma článku: 11,17 | Prečítané:  715x

Predseda Fico spolu so svojou družinou nám núkajú svetlé zajtrajšky. Už sa úplne podobá p. Mečiarovi, ale aj komunistom a ...(Mám ísť ďalej?).

Uvedomme si, že vláda drží pod krkom učiteľov, zdravotné sestry a mohol by som pokračovať ďalej, len preto, že by musela verejne priznať, že celé volebné obdobie podcenila problematiku v školstve, zdravotníctve, (ale aj v súdnictve), nielen v otázke platov, ale aj podcenením nutnosti systémových zmien a celkových investícií do školstva. To, že teraz sa chce zbaviť zodpovednosti a vrhnúť všetko na budúcu vládu, v ktorej, ako je presvedčená,  bude hrať rozhodujúcu úlohu. A zasa bude môcť klamať. Maľuje nám krásne zajtrajšky, pokiaľ sa pamätám, toto bola hlavná metóda komunistov, hovorí ako dobre hospodárila, ale v školstve ostali investície v rozpočte na tie úspechy nedostatočné a karavána ide ďalej.

Keď túto skutočnosť nechce vidieť a priznať a zmeniť hneď, nemá čo ďalej vládnuť. Keď túto skutočnosť nevidí tých 32 °% potenciálnych voličov SMERU a nevidí to ani ďalších 17 alebo koľko nevoličov, ako aj nerozhodných je to už v našej malej republike veľmi zle.

Ostáva dúfať, že aj skalní sa zamyslia nad svojím konaním a priznajú si, že pod takýmto vedením pôjdeme len od 10 k piatim a budú konať tak aby k tomu nedošlo.

Poďme teda voliť. V každej strane (okrem Smeru) sa nájde pár statočných.  Krúžkovať nám nikto nezakázal.                 .
 

Pavel Pospíšil, dôchodca

Občan SR

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Mesiac som žil v inteligentnej domácnosti. A takto to dopadlo

Moderná, zábavná a zaujímavá. Inteligentná domácnosť je ale drahá a slovenským príkazom zatiaľ nerozumie.

SVET

Rozhoduje sa o budúcnosti sveta, čo plánujú lídri (Globsec naživo)

Lídri, vojaci a odborníci sa rozprávajú o hrozbách.

SVET

Američania obkľučujú Severnú Kóreu. Tentoraz nejde o bluf

Pri Kórejskom polostrove sú lietadlové lode.


Už ste čítali?