Voľby a kandidáti a naše hlasovanie

Autor: Pavel Pospíšil | 2.2.2016 o 14:00 | Karma článku: 5,50 | Prečítané:  420x

Už dávno hovorím zvolebnieva sa. Nikto ma nepočúva. A prečo by ma mal. Dôchodcu starého, čo má čušať a byť rád, že ešte žije.

No keď počúvam našich politikov, ako sa jeden pred druhým vyťahujú a hovoria o svojich úspechoch a dobrodeniach, ktoré vykonali (počnúc premiérom až po tých ktorí sa „zaslúžili“ o porazenie svojej vlastnej vlády) je mi zle. Ak dožijem do volieb, určite si pripravím rebríček, koho áno koho nie. Už teraz si kreslím tabuľku, do ktorej si píšem plusy a mínusy, dobré a zlé body. A keďže napriek veku mi pamäť slúži, takú tabuľku mám aj v hlave. (Aj pre politikov). V prezidentských voľbách sa mi to osvedčilo. Zatiaľ u mňa vysoko „vedie“ v mínusoch premiér a jeho družina. V mojej hlave, (keďže si veľa pamätám), čím bližšie k voľbám, tým viac sa jeho a ich činy podobajú na správanie sa komunistov, aroganciou, vzťahu k ľuďom a pod. A v ekonomických počinoch hádzaním polien pod nohy kde - koho prekonáva aj pána Mečiara v jeho „najlepších“ rokoch. Len to robí trochu jemnejšie a uhladenejšie.

      Ozaj, koho bude voliť pán Mečiar a jeho priatelia?. Pán Gašparovič a tí, ktorí prešli od neho do iných spolkov, prípadne ostali v svojich pokusoch o pokračovanie v politike neúspešní. (Bývalí jeho ministri, prívrženci, prajníci a pod).

   

Pavel Pospíšil

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Buďte skromní! Káže občanom tadžický prezident

Perzské svadby sú výrazom materiálnej podstaty starých tradícií

BRATISLAVA

Nivy zatvoria. Pozrite si, kde vystúpite v Bratislave z autobusu

Novú stanicu chcú postaviť do troch rokov.


Už ste čítali?