Čo s tým naším pánom premiérom?

Autor: Pavel Pospíšil | 8.6.2014 o 13:00 | Karma článku: 7,13 | Prečítané:  1271x

Zdá sa, že naši vrcholní predstavitelia sa predbiehajú v kontraverznom propagovaní svojich ideologických predstáv. Posledne pán premiér zašveholil niečo o tom, že prípadné umiestnenie cudzích vojsk na našom území by bolo prakticky to isté ako invázia spojeneckých vojsk v roku 1968.

Možno by to bolo smiešne, keby to bolo v súčasnej dobe a pri situácii s Ukrajinou nedôstojné až nebezpečné. Ešte „šťastie“, že pán prezident išiel do Normandie na oslavu výročia vylodenia sa spojencov (aj hrste našich vojakov) počas druhej svetovej vojny. Trochu hádam napraví, s odpustením, „brept“ pána premiéra.

Asi by bolo na mieste, aby pán premiér odpovedal vo štvrtok pred NR na otázku, ako to myslel ? Nezaváňa to s nebezpečnou predstavou postupného odovzdávania sa ideologicky nebezpečiu z Východu? Najmä za súčasnej bezpečnostnej situácii v našom priestore. Možno by pomohlo, keby si pred odpoveďou prečítal knihu: Vladimír Putin alebo :Kam kráčaš Rusko od Borisa Reitschustera. Odporúčal by som ju aj všetkým, ktorí by sa najradšej pritúlili k Veľkému bratovi z Východu.

Opýta so ho (pána premiéra) niekto?

Aj takéto „brepty“ môžu spôsobiť, že AMAZON nám napriek snahám niektorých činiteľov „zamáva z diaľky“.  

Pavel Pospíšil, jún 2014.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Buďte skromní! Káže občanom tadžický prezident

Perzské svadby sú výrazom materiálnej podstaty starých tradícií

BRATISLAVA

Nivy zatvoria. Pozrite si, kde vystúpite v Bratislave z autobusu

Novú stanicu chcú postaviť do troch rokov.


Už ste čítali?