Voľby a kandidáti a naše hlasovanie

Autor: Pavel Pospíšil | 2.2.2016 o 14:00 | Karma článku: 6,07 | Prečítané:  372x

Už dávno hovorím zvolebnieva sa. Nikto ma nepočúva. A prečo by ma mal. Dôchodcu starého, čo má čušať a byť rád, že ešte žije.

No keď počúvam našich politikov, ako sa jeden pred druhým vyťahujú a hovoria o svojich úspechoch a dobrodeniach, ktoré vykonali (počnúc premiérom až po tých ktorí sa „zaslúžili“ o porazenie svojej vlastnej vlády) je mi zle. Ak dožijem do volieb, určite si pripravím rebríček, koho áno koho nie. Už teraz si kreslím tabuľku, do ktorej si píšem plusy a mínusy, dobré a zlé body. A keďže napriek veku mi pamäť slúži, takú tabuľku mám aj v hlave. (Aj pre politikov). V prezidentských voľbách sa mi to osvedčilo. Zatiaľ u mňa vysoko „vedie“ v mínusoch premiér a jeho družina. V mojej hlave, (keďže si veľa pamätám), čím bližšie k voľbám, tým viac sa jeho a ich činy podobajú na správanie sa komunistov, aroganciou, vzťahu k ľuďom a pod. A v ekonomických počinoch hádzaním polien pod nohy kde - koho prekonáva aj pána Mečiara v jeho „najlepších“ rokoch. Len to robí trochu jemnejšie a uhladenejšie.

      Ozaj, koho bude voliť pán Mečiar a jeho priatelia?. Pán Gašparovič a tí, ktorí prešli od neho do iných spolkov, prípadne ostali v svojich pokusoch o pokračovanie v politike neúspešní. (Bývalí jeho ministri, prívrženci, prajníci a pod).

   

Pavel Pospíšil

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Slovan nemá peniaze ani hráčov a stráca to najcennejšie. Fanúšikov

Viac ako o postupe do play off sa začína hovoriť, či klub vôbec dohrá sezónu v KHL.

EKONOMIKA

U. S. Steel odchádza, o košickú fabriku bojujú Třinecké železárny

U. S. Steel predáva košické železiarne.

KOMENTÁRE

Úbohá stredná trieda, tá sa vo Ficovom vlaku nevezie zadarmo

Ak sa niektorí chcú mať závratne dobre, musia sa tí ostatní mať horšie.


Už ste čítali?