Čo s tým naším pánom premiérom?

Autor: Pavel Pospíšil | 8.6.2014 o 13:00 | Karma článku: 7,13 | Prečítané:  1257x

Zdá sa, že naši vrcholní predstavitelia sa predbiehajú v kontraverznom propagovaní svojich ideologických predstáv. Posledne pán premiér zašveholil niečo o tom, že prípadné umiestnenie cudzích vojsk na našom území by bolo prakticky to isté ako invázia spojeneckých vojsk v roku 1968.

Možno by to bolo smiešne, keby to bolo v súčasnej dobe a pri situácii s Ukrajinou nedôstojné až nebezpečné. Ešte „šťastie“, že pán prezident išiel do Normandie na oslavu výročia vylodenia sa spojencov (aj hrste našich vojakov) počas druhej svetovej vojny. Trochu hádam napraví, s odpustením, „brept“ pána premiéra.

Asi by bolo na mieste, aby pán premiér odpovedal vo štvrtok pred NR na otázku, ako to myslel ? Nezaváňa to s nebezpečnou predstavou postupného odovzdávania sa ideologicky nebezpečiu z Východu? Najmä za súčasnej bezpečnostnej situácii v našom priestore. Možno by pomohlo, keby si pred odpoveďou prečítal knihu: Vladimír Putin alebo :Kam kráčaš Rusko od Borisa Reitschustera. Odporúčal by som ju aj všetkým, ktorí by sa najradšej pritúlili k Veľkému bratovi z Východu.

Opýta so ho (pána premiéra) niekto?

Aj takéto „brepty“ môžu spôsobiť, že AMAZON nám napriek snahám niektorých činiteľov „zamáva z diaľky“.  

Pavel Pospíšil, jún 2014.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Učiteľ, ktorý sa rád hral. Ako sa Milan Reindl stal dizajnérom Lego Technic

Nevyštudoval techniku ani dizajn. Napriek tomu sa stal jedným z jedenástich dizajnérov Lego Technic. Len vďaka tomu, že si rád z lega skladal veci, na ktoré nemal návod.

DOMOV

Smer chce byť politicky nekorektný aj robiť poriadky v osadách

Novými podpredsedami sú Blanár a Žiga.

SVET

Výbuchy pri štadióne v Istanbule zabili najmenej 13 ľudí

K explóziám došlo hodinu po zápase medzi Besiktasom a Bursasporom.


Už ste čítali?