List premiérovi

Autor: Pavel Pospíšil | 25.1.2014 o 15:40 | Karma článku: 22,41 | Prečítané:  3020x

Vážený pán premiér JUDr. Fico, množia sa u mňa a u mojich známych nezodpovedané otázky, na ktoré nedostávame adekvátnu odpoveď. Alebo ide o úhyb, teda neodpovedáte priamo, alebo vec dáte prešetriť, teda zakopete pod koberec alebo neodpovedáte vôbec.

Zároveň pribúdajú Vaše nové vyjadrenia, ktoré pri pohľade do minulosti vyvolávajú otázniky, respektíve sú historicky protikladné.

Po zhliadnutí životného profilu kardinála Korca pri jeho 90 –ke, som si položil otázku, ako ste myslel Vaše vyjadrenie o svojej výchove a sviatostiach katolíckej cirkvi, pri čom sú známe Vaše vyjadrenia o svojom postoji k viere, keď ste sa vyznali k vysporiadaniu sa s náboženstvom. Predpokladám, že nepoviete, že ste nevedeli o politike KSČ voči cirkvám a ich reprezentantom včítane kardinála Korca. Teda, čo je pravda o Vašom vzťahu k náboženstvu a k Cirkvi aj katolíckej. Ak nepoviete verejne (alebo listom), ako ste sa vyznal v televízii o svojom postoji v tejto otázke a problém nevysvetlíte, budem to považovať za pokrytecké konanie, ako som Vám niekoľko razy povedal. (Naposledy myslím vo vzťahu ku „kradnutiu“ minulých príspevkov terajších dôchodcov do dôchodkového systému).

Keďže Vaše problematické vyjadrenia (a Vašich spolustraníkov, najmä vo vláde a v NR SR) sa množia, bolo by dobre, aby ste neostali dĺžni odpovede, lebo Váš dlh voči občanom SR, ktorých chcete byť prezidentom sa zväčšuje.

Keďže ide o otázky, ktoré sa týkajú prakticky všetkých občanov SR, dávam tento list aj na internet a ak dostanem odpoveď, aj tú dám na internet.

Bratislava 25. 01.2014

Pavel Pospíšil, dôchodca

Občan SR

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Bratislava stotísícové poradenstvo k parkovaniu skrýva pred verejnosťou

Pri vytváraní analýzy sa vyskytli problémy, o ktorých mali zamestnanci zakázané hovoriť.

DOMOV

Gabčíkovčania: S utečencami problém nebol, viac vystrájajú mladí Srbi

V priestoroch zariadenia pre utečencov v Gabčíkove je ubytovaných niekoľko stoviek Srbov.

DOMOV

Aj Bratislava má svoju Hlávkovú. Za kritiku parkovania referentku čakala šikana

Čím viac upozorňovala na chyby, tým viac problémov v práci mala.


Už ste čítali?